Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Budy Niemianowskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Szukasz spokojnego miejsca, gdzie naładujesz baterie, pospacerujesz po lesie lub sadzie owocowym, spełnisz marzenia o własnym ogródku warzywnym lub po prostu oderwiesz się od miejskiego zgiełku?.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Błonie

Błonie(Budy Niemianowskie + 24 km)

520 000 zł6 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Na sprzedaż działka budowlana w charyzmatycznej okolicy o powierzchni 6500m2. Działka idealna pod inwestycję. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

824 925 zł75,30 m² 10 955,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy apartament z prywatną garderobą wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany na osiedlu Południe w Radomiu. Prestiżowa inwestycja Quadra.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł591 m² 1 945,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 085 m²

Sprzedaż nieruchomości komercyjnej Polecamy na sprzedaż nieruchomość komercyjną w Radomiu, usytuowaną na dwóch działkach o łącznej powierzchni 3 085 m (0,3085 ha). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł701 m² 242,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka budowlana o powierzchni 701 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rajec Poduchowny

Rajec Poduchowny(Budy Niemianowskie + 11 km)

649 000 zł134 m² 4 843,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 134m2 posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 524 mkw. Dom zbudowany z najwyższą starannością, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Radom

Wośniki,Radom(Budy Niemianowskie + 16 km)

399 000 zł1 682 m² 237,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1682m2 położonej w doskonałej lokalizacji w pobliżu trasy wylotowej w kierunku Krakowa i Kielc Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł44,44 m² 8 213,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Stylowe dwa pokoje 44,44m, w idealnym stanie technicznym. Mieszkanie po remoncie generalnym, kompleksowo wyposażone. Znajdujące się na drugim piętrze bloku, przy ulicy Kusocińskiego, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Groszowice

Groszowice(Budy Niemianowskie + 8 km)

1 950 000 zł275,30 m² 7 083,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 730 m²

Jeśli szukasz przytulnego, eleganckiego domu w lesie w bardzo cichej okolicy, z dala od gęstej zabudowy ta oferta jest dla Ciebie. Dom parterowy, położony we Wrzosowie pod Radomiem. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

XV-lecia,Radom(Budy Niemianowskie + 16 km)

244 000 zł35 m² 6 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa cena!sprzedam gotowy produkt Inwestycyjny.Funkcjonalne 35-metrowe mieszkanie usytuowane w Sercu Miasta.Ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie Dwóch Uczelni Wyższych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Placowa

Ustronie,Radom(Budy Niemianowskie + 16 km)

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w atrakcyjnej części Radomia Ustronie (ul. Placowa). To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.